• COROCZNY RAJD INTEGRACYJNY UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

• 17.09.2024 14:00
      • W dniach 11 i 12 września odbył się nasz coroczny rajd integracyjny uczniów klas pierwszych, który był doskonałą okazją do zacieśnienia więzi między nowymi uczniami oraz wprowadzenia ich w życie naszej szkolnej społeczności.
      •

Rajd, który miał miejsce na malowniczej trasie o długości 7 km to  nie tylko test sprawności fizycznej, ale także umysłowej, ponieważ jego uczestnicy rozwiązywali ciekawe zadania przygotowane przez starszych kolegów i koleżanki ze Szkolnego Klubu Turystycznego oraz Samorządu Uczniowskiego.

Zwieńczeniem rajdu było ognisko, podczas którego uczestnicy mogli odpocząć przy płonącym ogniu, podzielić wrażeniami z trasy oraz wziąć udział w różnych grach i zabawach. Uśmiechy i radość towarzyszyły wszystkim, a atmosfera rajdu na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów.

Mamy nadzieję, że rajd będzie dla naszych nowych uczniów jednym z wielu miłych wspomnień związanych z naszą szkołą. Czekamy na kolejne takie wydarzenia, które z pewnością zacieśnią szkolne więzi i przyniosą mnóstwo radości!